Wypadki drogowe

,,Ilość ofiar terroryzmu jest nieporównywalna z ofiarami grypy, już nie mówiąc o wypadkach samochodowych”. (Sławomir Sierakowski, lewicowy publicysta).

,,W długi weekend Polacy zabili na polskich drogach 30 Polaków. To info dla „przerażonych skalą zamachu” w Barcelonie.” (Marek Migalski)

,,Żyjemy w świecie, w którym jesteśmy za bardzo skoncentrowani na Europie. W tym samym czasie prawdopodobnie doszło do iluś wypadków samochodowych, w których zginęło więcej osób, niż w tamtym zamachu.” (Katarzyna Lubnauer).

,,Statystycznie więcej osób ginie w wypadkach w Słupsku niż w Wielkiej Brytanii czy we Francji w zamachach”. (Robert Biedroń)

,,Choć 2015 i 2016 rok szczególnie doświadczyły Stary Kontynent, to wciąż nieporównanie więcej osób umiera od wypadków samochodowych.” ( ,,Newsweek”)

,,Boimy się zamachów terrorystycznych. Nie dostrzegamy masakry, która codziennie dzieje się w naszej ‚bezpiecznej’ Polsce. W ostatnim roku na polskich drogach zginęły trzy klasy dzieci”. (,,Gazeta Wyborcza”)

,,Ostatni atak powietrzny na Berlin spowodował jednak poważne straty. Informujemy o tym otwarcie ludność w naszym komunikacie, przede wszystkim podajemy liczbę zabitych, która obejmuje 27 osób. Dodaję do tego obszerny komentarz, w którym zwracam przede wszystkim uwagę na fakt, że za dwa lata trwającej wojny powietrznej mamy do odnotowania tylko połowę zabitych w porównaniu z ofiarami wypadków komunikacyjnych w ciągu jednego roku”. (Joseph Goebbels)

1 thought on “Wypadki drogowe”

  1. Hektolitr Decybella napisał(a):

    Lewacy chyba rozpaczliwie marzą o terroryzmie w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *