TVN i zbiór zbiegów okoliczności

Jeśli po tym jak media ujawniły, że w zreprywatyzowanych kamienicach mieszka dyrektor TVN i gwiazdy tej stacji, ktoś jeszcze nadal nie rozumie czym ta stacja jest, po co powstała i komu służy, niech – jeśli oczywiście nie boi się myśleć – zada sobie kilka pytań pomocniczych.

1. Po czyjej stronie stanął TVN w sprawie odebrania emerytur esbekom.
2. Po czyjej stronie stanął TVN w konflikcie na linii Polska-Izrael.
3. Po czyjej stronie stanął TVN w sporze o reparacje od Niemiec.
4. Po czyjej stronie stanął TVN w konflikcie Polski z europejskimi bolszewikami, stosującymi podwójne standardy i traktującymi Polskę jako popychadło, któremu można wszystkiego zakazać i wszystko rozkazać.
5. Po czyjej stronie stanął TVN podczas próby zamachu stanu, w którym antypolscy zdrajcy i sprzedawczyki próbowali znowu unieważnić demokratycznie wyrażoną w legalnych wyborach wolę narodu i siłą obalić wybrany przez Polaków rząd
6. Co TVN zrobił dla faktycznego wyjaśnienia prawdy o tym co wydarzyło się w Smoleńsku.
7. Po opuszczeniu funkcji szefa rady nadzorczej niemieckiej telewizji Sky Deutschland, szefem której stacji telewizyjnej został Markus Tellenbach?
8. Twórcą i pierwszym prezesem której telewizji był Mariusz Walter, wieloletni członek PZPR, zarejestrowany w SB jako TW ,,Mewa” (który przy zakładaniu telewizji ściśle współpracował z Janem Wejchertem, zarejestrowanym jako TW ,,Konarski), gorąco rekomendowany generałowi Kiszczakowi przez Jerzego Urbana w lutym 1983, w trakcie stanu wojennego?
9. Kim była Renata Pochanke, Wincenty i Tadeusz Kraśko, Adam i Stefan Meller, Maciej Zimiński, Mordechaj Mozes (Mieczysław Morozowski), Waldemar i Aleksandra Kedaj, Tadeusz Olejnik, Brunon Miecugow, Mieczysław Broniatowski, Bolesław Sianecki, i w jakiej stacji telewizyjnej pracowały lub pracują – ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO!  – ich dzieci?

Jeśli ktoś po tym wszystkim nadal nie rozumie czym jest ta stacja telewizyjna, po co powstała i komu ma służyć, to równie dobrze można temu komuś wmówić, że dzieci przynosi bocian.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *