Naziści w Niemczech – historia prawdziwa

Był sierpień roku 1939, upalne lato. Na ulicach niemieckich miast panowały pustki, wiatr kołysał starą gazetę między pustymi budynkami. Niż demograficzny stulecia – na jednego Niemca przypadało 27 mieszkań. Niemiec budził się rano w jednym mieszkaniu, a kładł się spać w innym, bo mu się nie chciało łóżka ścielić.

Kawiarnie stały niemal puste. Gdzieś tylko w jednej z nich, dla dwóch gości, grał swoje smutne pieśni na fortepianie Richard Wagner, ale po chwili przestał grać, pacnął się w czoło i zawołał: – Hehe, Razprozak, ignorancie, co ja w twojej historii robię w latach 30-tych, przecież ja już od kilkudziesięciu lat nie żyję – zauważył słusznie, po czym wrócił do trumny.

W Reichstagu ostatnich trzech posłów przyjęło uchwałę, że robią sobie dwa miesiące wolnego i jadą na narty, bo po co mają rządzić, skoro już nawet nie ma kim. Musieli jednak zawrócić, bo okazało się, że sierpień to nie najlepsza pora na narty.

I tylko jeden niemiecki reformator wpadł na pomysł jak zwiększyć liczebność narodu niemieckiego – namówił Austriaka, Adolfa Hitlera, żeby zamieszkał w Niemczech. Hitler zgodził się, bo w pustych mieszkaniach mógł sobie tworzyć warsztaty do malowania obrazów. Lecz nagle Hitler, malując wspaniały obraz pod tytułem ,,Różnorodność etniczna jest najpiękniejsza”, wpadł na przełomowy pomysł: ,,Wiem jak zwiększyć liczbę mieszkańców Niemiec!!!” – zawołał. ,,Jak, jak?!”, wypytywał gorączkowo siedmioosobowy tłum, który spontanicznie pojawił się na placu.

– Zaprośmy do Niemiec… plemię nazistów! – zawołał Adolf.
– Ba… – machnął ręką ktoś w tłumie. – Ale skąd ich wziąć?!
– Jak to skąd! – zawołał wesoło Hitler. – Stamtąd, gdzie jest ich najwięcej! Z POLSKI!

I nie czekając dłużej, zamieścił w polskiej gazecie ogłoszenie, że Niemcy przygarną dowolną liczbę nazistów i antysemitów, a każdy otrzyma darmowe mieszkanie i bułkę kajzerkę na start. Już następnego dnia dzikie tłumy plemienia nazistów, zamieszkującego dotąd Polskę, zaczęły przekraczać granicę polsko-niemiecką, po drodze szybciutko ucząc się niemieckiego z książki ,,Rozmówki nazistowsko-niemieckie”, a tydzień później Niemcy stały się na tyle licznym i silnym narodem, że napadły na – osłabioną brakiem milionów nazistów – Polskę i wywołały II wojnę światową. WRÓĆ! Nie Niemcy wywołały, tylko naziści.

Naziści jednak musieli ostatecznie skapitulować, więc po wojnie wrócili razem z antysemitami do Polski, a alianci zdecydowali, że najbezpieczniej będzie oddać ich pod panowanie Stalina, żeby znowu im coś nie strzeliło do głowy i nie opanowali kolejnego kraju wywołując wojnę, bo z tą Polską same problemy.

Tak było, nie zmyślam.

5 thoughts on “Naziści w Niemczech – historia prawdziwa”

 1. Trivium napisał(a):

  Witam
  Zrobiłem tłumaczenie na angielski więc w razie jakby ktoś chciał użyć w angielsko języcznym internecie to proszę korzystać. Na FB w komentarzu nie dodam, bo mam bana.
  Nazis in Germany – The real story
  http://trivium.wybudzeni.com/2018/02/10/nazis-in-germany-the-real-story/

   1. telewizjalubuszan napisał(a):

    Też dziękujemy 🙂

  1. d.d. napisał(a):

   nie wklejajcie tego w języku angielskim,skąd inąd prześmiewczego i kpiącego z głupoty jewropejczyków i swiatowców, tekstu bo ta zachodnia głupota ludzka wychowana w dyktacie politpoprawnosci i hedonizmu weźmie to za fakty historyczne!! nie piszcie w języku angielskim podobnych rzeczy bo zarówno społecznosci zachodnich krajów jak i zydy w izraelu wyprane z prawdy i wiedzy mimo, ze tam uczelnia na uczelni i uczelnią pogania a w rankingach uniwersyteckich to czołowe miejsca ośmielają sie owe uniwersytety zajmowac, to i tak, jesli idzie o nauki historyczne i polityczne, głupotą i niewiedzą one stoją! mają tam, odgórnie narzuconych, takich grossów, hartmannów i innych bilewiczów co łżą i łgarstwa nadanymi im /nie wiem za co?/ tytułami i stopniami podpierają i autoryzują a gawiedź studencka idzie w swiat i powtarza kłamstwa bezwstydnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *