Inwazja

Ryszard Siwiec podpalił się w proteście przeciwko inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację.

Jedyna inwazja, z jaką dzisiaj mamy w Polsce do czynienia, to inwazja komunistycznych idiotów, którzy wypełzają na ulice z nienawiści do demokracji i nieuleczalnego obrzydzenia do polskości wolnej od sowietyzmu.

I ci komuniści, z burakiem zamiast mózgu i sokiem zamiast krwi, którzy bronią esbeków i ich emerytur, wycierają sobie dzisiaj mordy nazwiskiem Ryszarda Siwca, porównując go do Piotra S.

Tego samego Ryszarda Siwca, którego gest wspomniani esbecy zatuszowali na długie lata.

Ci sami esbecy przechwycili jego pożegnalny list do żony, i mogła go odczytać dopiero w 1990 roku, po 22 latach.

Ci sami esbecy na jego pogrzebie wypuścili wśród ludzi agentów, którzy przekonywali, że to alkoholik i wariat.

Ryszard Siwiec podpalił się żeby ktoś zwrócił uwagę na jego apel w czasach, kiedy władzy nie można było w żaden sposób zmienić, kiedy wolność słowa była nierealną abstrakcją, kiedy media były tylko jedne, ,,jedyne słuszne”, a sprzeciwianie się im groziło oficjalnym więzieniem, lub nieoficjalnym wyrokiem śmierci.

Piotr S. podpalił się w czasach, kiedy władzę można wymienić co 4 lata (tylko zamiast zapałek należy używać argumentów), a media – w przeciwieństwie do roku 1968, kiedy trzymały się jednej, wspólnej, prorządowej linii – te media, znajdujące się dziś w większości w zagranicznych lub ,,polskich ale ANTYPOLSKICH” rękach, są nastawione PRZECIWKO rządowi, swobodnie go nie tylko krytykują ale wręcz obrażają, i bezkarnie kłamią na jego temat, robiąc zdezorientowanym ludziom siano z mózgu.

Taka różnica.

1 thought on “Inwazja”

  1. Hektolitr Decybella napisał(a):

    Postkomuna potrzebuje krwi.Świeżej krwi .Jak zawsze w historii.Nigdy nie byli inni .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *