Brain Abortion

(Już za kilka lat w plotkarskich portalach)

Popularna celebrytka Dagmara Pociotko-Parzybrzuszek, znana pod pseudonimem artystycznym ,,Eutanasia” (była wokalistka boysbandu ,,Brain Abortion”, znanego z hitowego albumu ,,Solidarność łechtaczek”) spodziewa się płodu! Gwiazda o swoich wrażeniach opowiada w wywiadzie dla pisma lajfstajlowego ,,Twoja macica”.

– Tak, to prawda spodziewam się płodu! Jestem zachwycona. Jak zareagował mój mąż? Wspiera mnie, choć trochę się złości, że to nie on jest ojcem. Jak do tego doszło? A no balowałam po koncercie w klubie ,,Exclusive Slut”, podeszło paru typów, i tak od słowa do słowa ani się obejrzałam, a wylądowaliśmy w toalecie. Wrażenia z tamtej przygody opiszę w tekstach na mojej nowej płycie pod roboczym tytułem ,,Przygody Królowej na muszli klozetowej”. Kto jest ojcem? Jeszcze nie wiem, każdy się wypiera, ale gdy prokurator wręczył im (siedmiu albo ośmiu, nie pamiętam dokładnie, to była długa noc) wezwania do stawienia się na badania w celu ustalenia ojcostwa, zaakceptowali to i nie uciekli za granicę. To było bardzo romantyczne! – zapewnia Dagmara ,,Eutanasia” Parzybrzuszek.

– Czy mam już gotowe imiona? Tak. Jeśli badania wykażą, że płód jest chłopcem, nazwę go Stiwenek albo Dżejkob. Jeśli płód okaże się dziewczynką, nazwę ją Dżesika, Patriszja, Kurtyzanna albo Krejzi Bicz. Mam już przygotowane ciuszki, kołyskę i laleczkę!  A jeśli badanie prenatalne wykaże, że płód będzie niepełnowartościowy, będzie miał rude włosy (obciach!), brązowe oczy (wolę niebieskie) albo ryzyko płaskostopia, to mam już przygotowany skalpelek, woreczek foliowy, pudełeczko i łopatkę, żeby zakopać. Zrobię sobie drugie. Czy tym razem z mężem? A nie wiem, zależy kiedy mnie akurat zaswędzi. Jak mąż będzie w pobliżu to spoko, jak ktoś inny – tym lepiej. Z moim umysłem zupełnie jak z moimi nogami – zawsze otwarte.

O komentarz poprosiliśmy inną gwiazdę showbiznesu, Annę Skrob (znaną jako SkrobAnka). Anka Skrob, żując gumę, puściła tylko balona i skomentowała: ,,Eutanasia to suka. Powinna mieć dziecko ze swoim mężem, tak jak ja.”

– Pani ma dziecko ze swoim mężem? – dopytał dziennikarz.
– Nie. Mam dziecko z JEJ mężem. Niewyraźnie mówię? – zirytowała się SkrobAnka, po czym zaczesała wąsa i poszła się odlać do męskiej toalety.

1 thought on “Brain Abortion”

  1. Hektolitr Decybella napisał(a):

    Hmm…Jak to pisał wielki Hr.Aleksander Fredro,,..Ze synami swymi trzema .Każdy dzielny ,piękny ,silny ale każdy z nich był inny.Nie było w tym nic dziwnego .Każdy ojca mial innego.Bo ich matka w swoim czasie bardzo często k…….się .Była służką przy burdelu i kochanków miała wielu…,,itd .Nihil novi sub sole ))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *